Szyby Lustra

Produkt nie pozostawiający smug, gwarantujący doskonałą przejrzystość i połysk. Posiada przyjemny świeży zapach. Nie pozostawia refleksów świetlnych. Dedykowany do wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster w domu i w samochodzie.

Dedykowany do:
Sposób użycia:
Zobacz także:

Do pobrania:
 
HISTORIA TENZI

Przewaga dzięki jakości


Tenzi Sp. Z o.o. to uznany polski producent profesjonalnych środków czystości, wykorzystywanych w branży samochodowej, przemysłowej, gastronomicznej, hotelarskiej i w gospodarstwach domowych. Firma powstała w 1999 roku. Od samego początku kierujemy się hasłem "Przewaga dzięki jakości". Tworzymy własne formulacje, produkujemy, konfekcjonujemy i dostarczamy preparaty jako nasze marki handlowe oraz jako private label. Jakość naszych produktów gwarantuje m.in. certyfikat ISO 9001:2015 oraz standard BRC. Wywodzimy się z rynku profesjonalnego i po 23 latach przenosimy nasze doświadczenie do Twojego domu. Postanowiliśmy stworzyć produkty z myślą o Tobie, abyś w swoim domu poczuł się jak profesjonalista.

Tenzi Home Pro to profesjonalna jakość w Twoim domu.


350

tyle produktów liczy nasz asortyment

50

w tylu krajach stosowane są nasze preparaty

6

tyle mamy podstawowych grup towarowych

4

na tylu kontynentach są nasze produkty

PRODUKTY PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE

Dbamy o Twoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych. Dlatego wszystkie nasze produkty posiadają świadectwa badań dermatologicznych i mikrobiologicznych - zatem są bezpieczne dla Twojej skóry.

ERGONOMIA JEST DLA NAS WAŻNA

W 100% dopracowane opakowanie

Przekazujemy w Twoje ręce nowe super ergonomiczne opakowanie, dopasowane do Twojej dłoni, aby dbanie o czystość Twojego domu było najbardziej komfortowe.

Zalałeś opakowanie wodą? Nic nie szkodzi. Pomyśleliśmy o tym, dlatego etykiety, którymi oklejamy butelki są najwyższej jakości - nie niszczą się, a Ty masz świadomość jakim produktem pracujesz.

Dodatkowo wyposażyliśmy nasze wszystkie produkty w multifunkcyjny spryskiwacz, dzięki któremu możesz używać produktu jako płyn lub piankę.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jakość, którą gwarantujemy

Jako producent chemii profesjonalnej nie możemy pozwolić sobie na dostarczanie produktów o słabej jakości. Dlatego możesz być pewny, że w opakowaniu znajdziesz pełnowartościowy produkt przygotowany specjalnie dla Ciebie przez nasze labolatorium i sprawdzone przez dział kontroli jakości. Kupując Tenzi masz gwarancję jakości.

Skontaktuj się z nami

 

TENZI SP. Z O.O.

Skarbimierzyce 20,
72-002 Dołuje Mierzyn

+48 91 311 97 77
handel@tenzi.pl
https://tenzi.pl/

 

Paweł Zdziebłowski
Dyrektor Handlowy

+48 607 456 524
p.zdzieblowski@tenzi.pl

    Sprawdź naszą politykę prywatności.