Połysk Uniwersalny

Uniwersalny preparat myjąco-pielęgnujący o przyjemnym, świeżym zapachu. Zalecany do wszelkich powierzchni błyszczących (lakierowanych, szkliwionych, glazurowanych). Doskonale myje, pielęgnuje, nabłyszcza i zabezpiecza przed wnikaniem kurzu. Bardzo oszczędny w użyciu. Nadaje się do takich materiałów jak szkło, pleksiglas, plastik, drewno lakierowane, panele laminowane, laminaty, glazura, ceramika, kamień szkliwiony polerowany (marmur, granit, trawertyn), gres szkliwiony, powierzchnie chromowane, niklowane, stal nierdzewna, lakiery metaliczne itp. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni delikatnych, ekskluzywnych. Ułatwia utrzymanie czystości na mytych powierzchniach oraz przedłuża czas ich eksploatacji.

Dedykowany do:
Sposób użycia:
Zobacz także:

Do pobrania:
 
HISTORIA TENZI

Przewaga dzięki jakości


Tenzi Sp. Z o.o. to uznany polski producent profesjonalnych środków czystości, wykorzystywanych w branży samochodowej, przemysłowej, gastronomicznej, hotelarskiej i w gospodarstwach domowych. Firma powstała w 1999 roku. Od samego początku kierujemy się hasłem "Przewaga dzięki jakości". Tworzymy własne formulacje, produkujemy, konfekcjonujemy i dostarczamy preparaty jako nasze marki handlowe oraz jako private label. Jakość naszych produktów gwarantuje m.in. certyfikat ISO 9001:2015 oraz standard BRC. Wywodzimy się z rynku profesjonalnego i po 23 latach przenosimy nasze doświadczenie do Twojego domu. Postanowiliśmy stworzyć produkty z myślą o Tobie, abyś w swoim domu poczuł się jak profesjonalista.

Tenzi Home Pro to profesjonalna jakość w Twoim domu.


350

tyle produktów liczy nasz asortyment

50

w tylu krajach stosowane są nasze preparaty

6

tyle mamy podstawowych grup towarowych

4

na tylu kontynentach są nasze produkty

PRODUKTY PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE

Dbamy o Twoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych. Dlatego wszystkie nasze produkty posiadają świadectwa badań dermatologicznych i mikrobiologicznych - zatem są bezpieczne dla Twojej skóry.

ERGONOMIA JEST DLA NAS WAŻNA

W 100% dopracowane opakowanie

Przekazujemy w Twoje ręce nowe super ergonomiczne opakowanie, dopasowane do Twojej dłoni, aby dbanie o czystość Twojego domu było najbardziej komfortowe.

Zalałeś opakowanie wodą? Nic nie szkodzi. Pomyśleliśmy o tym, dlatego etykiety, którymi oklejamy butelki są najwyższej jakości - nie niszczą się, a Ty masz świadomość jakim produktem pracujesz.

Dodatkowo wyposażyliśmy nasze wszystkie produkty w multifunkcyjny spryskiwacz, dzięki któremu możesz używać produktu jako płyn lub piankę.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jakość, którą gwarantujemy

Jako producent chemii profesjonalnej nie możemy pozwolić sobie na dostarczanie produktów o słabej jakości. Dlatego możesz być pewny, że w opakowaniu znajdziesz pełnowartościowy produkt przygotowany specjalnie dla Ciebie przez nasze labolatorium i sprawdzone przez dział kontroli jakości. Kupując Tenzi masz gwarancję jakości.

Skontaktuj się z nami

 

TENZI SP. Z O.O.

Skarbimierzyce 20,
72-002 Dołuje Mierzyn

+48 91 311 97 77
handel@tenzi.pl
https://tenzi.pl/

 

Paweł Zdziebłowski
Dyrektor Handlowy

+48 607 456 524
p.zdzieblowski@tenzi.pl

    Sprawdź naszą politykę prywatności.